SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE „Szkolna Akademia Kompetencji” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na rok szkolny 2017/2018

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

„Szkolna Akademia Kompetencji”

na rok szkolny 2017/2018

Harmonogram odrabiania zajęć projektowych

Harmonogram.pdf

Szczegółowy harmonogram i plan zajęć w projekcie "Szkolna Akademia Kompetencji"

SzAUm26 09

1. Plan zajęć.pdf

2. SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE „Szkolna Akademia Kompetencji".pdf

Informacja o projekcie

banner gorny

Gmina Rzeczyca realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, pn. „Szkolna Akademia Kompetencji".
Wartość projektu to 428 676,38 zł.

Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej wynosi 364 374,92 zł.
Szczegółowy harmonogram udzielania wsparcia w projekcie
Projekt realizowany w okresie 1.08.2016 r. – 30.06.2018 r. obejmie 126(70K i 56M)uczniów kl.I-III Gimnazjum w Rzeczycy, którzy zamieszkują w rozumieniu KC i uczą się na terenie województwa łódzkiego.
Celem głównym jest poprawa przygotowania 126 uczniów Gimnazjum w Rzeczycy do efektywnego funkcjonowania na rynku edukacyjno-zawodowym w okresie od 1.08.2016r.do 30.06.2018r.poprzez polepszenie warunków nauczania,w szczególności przedmiotów przyrodniczych i na zajęciach specjalistycznych,rozwój kompetencji kluczowych matematyczno-przyrodniczych,językowych i w zakresie uniwersalnych postaw/umiejętności oraz indywidualizację pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,w tym młodszymi i niepełnosprawnymi.

Dokumenty do projektu

Dokumenty do pobrania: