Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Spektakl profilaktyczny "Ślepy tor"

 MG 0101W dniu 26.02.2018r. w Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Rzeczycy odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Ślepy tor”.
„Ślepy tor” stanowi teatralną, precyzyjną kwintesencją tego, co kładzie się cieniem na kondycji współczesnego człowieka: fałszywej wiary w uniknięcie odpowiedzialności za swoje wybory, traktowania używek jako gwaranta szczęścia, braku szacunku do wartości.
Wartości wychowawczo – profilaktyczne, które zostały pokazane w powyższym spektaklu to: unikanie substancji psychoaktywnych, dysponowanie wiedzą na temat zagrożeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, aktywna postawa w obliczu trudnych, życiowych problemów, rozpoznawanie zagrożeń cywilizacyjnych.
W przedstawieniu udział brała młodzież wszystkich klas gimnazjum, a także uczniowie klas VII SP w Rzeczycy wraz z nauczycielami.

Leon Karwat


Licznik odwiedzin

Today22
Yesterday31
Week86
Month572
All62374

Currently are 3 guests and no members online

Strony polecane

Realizowane programy

  banner projektGim ok

 icon.jpg

wfos

logo
14949698931000 sks-logo-gotowe-12

LNU logo
Powered by Joomla!®. Copyright©2012 Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Rzeczycy.