Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

„Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”

 MG 2034W 24 maja 2018r. w Gimnazjum w Rzeczycy odbył się w Międzygminny Konkurs wiedzy pod hasłem „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” zorganizowany przez PT KRUS w Tomaszowie Maz., PIP w Piotrkowie Tryb., Wójtów Gmin Poświętne, Rzeczyca i Czerniewice oraz Gimnazjum w Rzeczycy. Celem konkursu było omówienie zagrożeń występujących podczas prac w gospodarstwie rolnym; zapoznanie uczestników z zasadami BHP podczas pracy na wsi; wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Najlepszą drużyną okazali się nasi uczniowie z Gimnazjum w Rzeczycy, którzy byli bezkonkurencyjni.

 

Licznik odwiedzin

Today5
Yesterday8
Week5
Month153
All66164

Currently are 3 guests and no members online

Strony polecane

Realizowane programy

  banner projektGim ok

 icon.jpg

wfos

logo
14949698931000 sks-logo-gotowe-12

LNU logo
Powered by Joomla!®. Copyright©2012 Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Rzeczycy.